بسته

ارتقای تم

6 سال پیش
#433 نقل قول
سلام من ناپ کامرس رو به ورژن 3.90 ارتقا دادم همه چی درسته پلاگین های قبلی رو هم آنیستال کردم وقتی تم رو عوض میکنم صفحات سایت به هم می ریزه اما وقتی تم پیش فرض رو انتخاب میکنم همه چی درست میشه لطفا راهنمایی کنید
0
6 سال پیش
#434 نقل قول
تم ورژن 3.90 را جایگزین تم قبلی کنید.
سپس اسکریپت sql ارتقای تم مربوطه را اجرا کنید.

برچسب ها: ارتقای قالب ناپ کامرس ، ارتقای Theme ناپ کامرس ، ارتقای Theme nopCommerce
0
6 سال پیش
#436 نقل قول
باتشکر از پاسخ شما. اما من اسکریپت رو هم اجرا کرده بودم و با موفقیت اجراشده بود تم رو هم جایگزین کرده بودم اما جواب نداد.
تمی هم که میخواهم بگذارم اسمش nopAccelerateCoreTheme است.
0
6 سال پیش
#437 نقل قول
برای رفع مشکل شما نیاز به اطلاعات بیشتر از جمله تصویر کنونی ظاهر شما می باشد.
برای دریافت پاسخ دقیق تر می توانید آدرس سایت به همراه رمز FTP خود را برای ما ارسال کنید تا توسط تیم پشتیبانی بررسی گردد.

لینک "ارسال تیکت پشتیبانی":
http://nopshop.ir/HelpDesk/NewTicket

در ضمن در نظر داشته باشید که تم فوق یک تم رایگان است و پیش از این توسط تیم ما تست نگردیده است. ما هم اکنون 26 تم پیشرفته برای فروشگاه ناپ کامرس نسخه 3.90 داریم که همگی بومی سازی شده اند و تاکنون مشکلی بابت ارتقای تم نداشته ایم.

0
6 سال پیش
#508 نقل قول
سلام
من از ورژن 3.8  و از تم Uptown استفاده میکنم وقتی به ورژن 3.9 ارتقا دادم،تم پیش فرض و تم Uptown در تنظمیات عمومی وجود داره ولی در نوار منو دست راست ادمین دیگه نیست و همچنین پلاگین های تم رو هم به درون پوشه پلاگین کپی کردم ولی در افزونه های محلی لود نمیشه درصورتیکه که چندین بار کش فروشگاه رو ریست کردم.
ممنون میشم یه راهنمایی برای ارتقاء تم ارائه بشه.
و سوال دوم اینکه برای تم های خریداری شده نسخه های جدید ارائه نمیشه؟
سپاسگزارم
0
6 سال پیش
#510 نقل قول
بعد از ارتقای سایت ، باید تم و پلاگین ها را نیز  به نسخه جدید ارتقا دهید. تم نسخه قبلی کار نخواهد کرد.
برای دریافت نسخه جدید تم کافی است فقط هزینه یک سوم تم را پرداخت نمایید.
0
دسته بندی ها