بسته

مشکل در بخش "جعل هویت مشتری"

6 سال پیش
#702 نقل قول
با سلام
برای ثبت سفارش تلفنی از بخش "لیست موردعلاقه کنونی" مثلا یوزر یکی از یوزرهای مهمان رو انتخاب می کنم و از منوی "جعل هویت مشتری برای ثبت سفارش" استفاده می کنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته و در بخش وقایع هم هیچ لاگی نمی ذاره که چک کنم.
من از ماژول تاریخ شمسی و قالب پاویلون استفاده می کنم
لطفا راهنمایی بفرمائید
0
6 سال پیش
#703 نقل قول
با سلام
بعد از انجام مراحلی که مدنظر دارید، به طور مثال ثبت سفارش 2 محصول با حساب کاربری جعلی، از گزینه پرداخت استفاده کنید تا سفارش در لیست پردازش قرار بگیرد و در انتها گزینه ی خاتمه جلسه (که آن را در بالاترین قسمت صفحه خواهید یافت) کلیک کنید تا همه ی وقایع ثبت شود.
موفق باشید
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
6 سال پیش
#704 نقل قول
با تشکر از راهنماییتون مشکل اینجاست که اصلا پروسه جعل هویت مشتری انجام نمی گیرد یعنی وارد جلسه جعلی نمی شود که مراحل بعدی را انجام دهم
با تشکر
0
6 سال پیش
#705 نقل قول
برای فعال کردن سفارش تلفنی، از پلاگین استفاده میکنید؟
در غیر اینصورت، چطور فعالش کردید؟
منظور شما اینه که دکمه ی جعل هویت هیچ لینک فعالی نداره؟؟

اگر از ورژن های قدیمی ناپ کامرس استفاده میکنید، توصیه میکنم آپدیتش کنید به آخرین ورژن. چون بعضی از  باگ ها در ورژن اخیر رفع شدند
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
6 سال پیش
#706 نقل قول
برای فعال کردن سفارش تلفنی، از پلاگین استفاده میکنید؟
جواب :
خیر - منظورم از سفارش تلفنی مشتریانی که یه کالا رو دیدن تو سایت ولی نتونستن ثبت نام کنن یا به هر علت دیگه ای نیازه که ما براشون ثبت سفارش کنیمکه نیاز داریم سشن اونهارو ببینیم

در غیر اینصورت، چطور فعالش کردید؟
جواب :
منظورم از سفارش تلفنی مشتریانی که یه کالا رو دیدن تو سایت ولی نتونستن ثبت نام کنن یا به هر علت دیگه ای نیازه که ما براشون ثبت سفارش کنیمکه نیاز داریم سشن اونهارو ببینیم

منظور شما اینه که دکمه ی جعل هویت هیچ لینک فعالی نداره؟؟
جواب :
دکمه جعل هویت لینک داره ولی وقتی کلیک می کنم بر میگرده به همون بخش پروفایل مشتری در بخش مدیریت

اگر از ورژن های قدیمی ناپ کامرس استفاده میکنید، توصیه میکنم آپدیتش کنید به آخرین ورژن. چون بعضی از  باگ ها در ورژن اخیر رفع شدند
جواب :
جالبه که ما از ورژن 3.90 استفاده می کنیم و تازه آپگرید کردیم و در نسخه 3.80 مشکلی نداشتیم
0
6 سال پیش
#707 نقل قول
در ورژن 3.90 و با دو قالب پاویلیون و پیش فرض، با حساب های کاربری مختلف و نقش های متفاوت کاربران امتحان کردم و به درستی کار کرد و حتی تا درگاه زرین پال هم برای اطمینان پیش رفتم.
مشکلی نبود
احتمالا سرور شما سشن رو خالی میکنه و نمیتونید وارد اون حساب بشید
0
6 سال پیش
#792 نقل قول
با سلام
پس از بررسی های بسیار متوجه شدم که مشکل با فعال سازی ماژول تاریخ شمسی به وجود می آید
در صورت امکان بررسی فرمائید
0
6 سال پیش
#795 نقل قول
از پشتیبانی ناپ شاپ درخواست نمایید تا آخرین نسخه بروز تاریخ شمسی را برایتان ارسال گردد.
0
دسته بندی ها