بسته

تعداد زیاد کاربران مهمان و حذف آن ها

6 سال پیش
#726 نقل قول
سلام و خسته نباشید عرض میکنم
در سایت من تعداد زیادی کاربر مهمان هست. چیزی حدود 1800 نفر !!! آیا مشکلی وجود داره؟ آیا سایتم رو هک کردن؟ چکار باید بکنم؟ می تونم حذفشون کنم؟ اگر آره، چطور؟ آیا مشکلی برای سایتم پیش میاد با پاک کردنشون؟
ضمنا من از ناپ کامرس ورژن 3.90 استفاده می کنم
پیشاپیش ممنون
0
6 سال پیش
#727 نقل قول
با سلام
خیر سایت شما هک نشده. وقتی بازدیدکننده ای از سایت شما دیدن میکند و محصولی را به سبد خرید یا علاقمندی هایش اضافه می کند، ناپ کامرس بصورت اتوماتیک یک کاربر مهمان در دیتابیس می سازد تا اطلاعات جدید را ذخیره کند. پس تعداد زیاد مهمانان، بستگی به تعداد بازدید فروشگاه اینترنتی شما دارد و اینکه کاربران در سایت شما چه اعمالی انجام می دهند.
حذف کردن اکانت های مهمان اشکالی در سایت ایجاد نمی کند. می توانید گاهی آن ها را حذف کنید تا حجم دیتابیس کاهش پیدا کند.
اگر قصد پاک کردن آن ها بصورت تکی دارید، برای پیدا کردن کاربران مهمان می توانید از طریق راه گفته شده در این لینک (نمایش کاربران مهمان در بخش مدیریت) آنها را بیابید.
اگر قصد پاک کردن آن ها بصورت یکجا دارید، می توانید به بخش مدیریت -> سیستم -> تعمیر و نگهداری مراجعه کنید و از بخش "حذف مشتریان مهمان" استفاده کنید.

موفق باشید

برچسب ها: پاک کردن لیست کاربران مهمان ، جست و جو جستجوی کاربران مهمان ، کاهش حجم دیتابیس
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1586 نقل قول
ازین مسیر رفتم دریغ ازینکه بشه یدونه حذف کرد نمیدونم چرا درست عمل نمیکنه
0
5 سال پیش
#1588 نقل قول
احتمالا از ورژن های قدیمی ناپ کامرس استفاده می کنی که باگ داشتند. در آنصورت پیشنهاد می کنم سایتت رو ارتقا بدهی برادر.
1
5 سال پیش
#1593 نقل قول
نسخه 3.5 استفاده میکنم انشاالله در اولین فرصت باید ارتقا بدم
ممنونم
0
دسته بندی ها