بسته

اضافه کردن دکمه خرید سریع

6 سال پیش
#760 نقل قول
وقت بخیر
خسته نباشید میگم بایت سایت خوبتون و محصولات عالیتون و همچنین پشتیبانی سریع و خوبتون
من قصد دارم یه دکمه اضافه کنم به اسم "خرید سریع" که با زدن اون، تعداد محصول انتخاب شده به سبد خرید اضافه بشه و کاربر مستقیما منتقل (redirect) بشه به صفحه خرید بدون اینکه به صفحه ی اضافه ای بره.
فکر میکنم باید توی ShoppingCartType.ShoppingCart تغییرات رو ایجاد کنم و یکی جدید ازش تعریف کنم به اسم ShoppingCartType.BuyNow و ازش استفاده کنم
اما مشکلی که هست، اینه که وقتی توی فایل ها جست و جو کردم، دیدم تعداد خیلیییی زیادی فایل از ShoppingCartType.ShoppingCart استفاده می کنن و راستش گیج شدم
امکانش هست یکمی کمکم کنید؟

این رو هم باید بگم که من میخوام دکمه های قبلی سر جاشون باشن. می خوام یه دکمه جدید اضافه کنم. نه اینکه قبلیا رو تغییر بدم

پیشاپیش ممنونم ازتون
0
6 سال پیش
#761 نقل قول
با سلام
ممنون از محبت شما. از دیدن رضایت شما، بسیار خوشحال و مفتخریم

متوجه خواسته شما شدم. اما برای اینکه ممکن است در آینده برای فرد دیگری هم سوال مشابه ایجاد شود، هر دو حالت را شرح خواهم داد. حالت 1- تغییر دکمه قبلی   و    حالت 2- ایجاد دکمه جدید بدون تغییر قبلی ها

1- ابتدا در فایلی که فرمودید نام دکمه را به "خرید سریع" تغییر دهید.
سپس به این مسیر بروید: \Presentation\Nop.Web\Scripts\public.ajaxcart.js
در خط 78 (ممکن است در فایل شما به هر دلیلی در شماره خط دیگری باشد. می توانید جست و جو کنید) تابع success_process را خواهید یافت:

//success
                if (AjaxCart.usepopupnotifications == true) {
                    displayPopupNotification(response.message, 'success', true);
                }
                else {
                    //specify timeout for success messages
                    displayBarNotification(response.message, 'success', 3500);
                }
/code]
حال انتقال (Redirect) را با این خط انجام دهید:
[code]
window.location.href = "http://www.domain.com/cart"

* در www.domain.com نام دامنه خود را جایگزین کنید.

2- در فایل AddToCart.cshtml_ که در مسیر \Presentation\Nop.Web\Views\Product\_AddToCart.cshtml قابل دستیابی است، یک کپی از قطعه کد زیر ایجاد کنید:

<input type="button" id="add-to-cart-button-@Model.ProductId" class="button-1 add-to-cart-button" value="@addToCartText" data-productid="@Model.ProductId" onclick="AjaxCart.addproducttocart_details('@Url.RouteUrl("AddProductToCart-Details", new { productId = Model.ProductId, shoppingCartTypeId = (int)ShoppingCartType.ShoppingCart })', '#product-details-form');return false;" />

نام دکمه را به  "خرید سریع" تغییر دهید.
در فایل public.ajaxcart.js، سایر پارامترها را به تابع public.ajaxcart.js پاس دهید و سپس می توانید انتقال (Redirect) را با تغییر در تابع success  انجام دهید.

موفق باشید

برچسب ها: افزودن دکمه خرید سریع . اضافه کردن دکمه جدید خرید فوری . ویرایش دکمه های خرید
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
دسته بندی ها