بسته

مشکل گذاشتن فیلم در فروشگاه

6 سال پیش
#783 نقل قول
سلام وقت بخیر. گذاشتن فیلم در فروشگاه رو شرح بدین واینکه فرمت وحجم مورد نظر چه باید باشد .ممنون میشم
0
6 سال پیش
#793 نقل قول
برای نمابش فیلم در بخش پیوست های محصول می توایند از پلاگین زیر استفاده کنید:

پلاگین ضمیمه کردن فایل
0
6 سال پیش
#825 نقل قول
با سلام
من برای هر گروه از محصولاتم فیلم ساختم
حالا میخام ی صفحه تحت عنوان فیلم بذارم و کلیپ های فوق رو اونجا اضافه کنم
هنگام اضافه کردن فیلم پسوندهای .mp4 یا mpg.  رو امتحان کردم ولی هنگام آپلود آخرش Error میده
چکار کنم؟
باتشکر
0
6 سال پیش
#845 نقل قول
بنده هم مشکل مشابهی دارم
یعنی می‌خواهم وسط توضیحات یک محصول فیلم اضافه کنم ولی اجازه آپلود نمیده
با استفاده از افزونه فوق هم نمیشه در جای دلخواهم نمایش دهم
ماکزیمم حجم قابل آپلود در سایت چقدر است؟ از کجا قابل تنظیم و افزایش است. من در web.config چیزی پیدا نکردم.
0
6 سال پیش
#847 نقل قول
در واقع مشکل بنده با ساپورت نکردن این roxy fileman از فایل ویدیویی است. در https://www.nopcommerce.com/boards/t/31819/roxy-video-support.aspx
اینجا هم توضیح داده شده ولی در فایل های کامپایل شده به این فایل دسترسی وجود ندارد
0
6 سال پیش
#901 نقل قول
شما میتونید فیلم خود را در اپارات قرار بدهید بعد از طریق ادیتور کد نمایش فیلم را در سورس کد قرار بدهید
0
طراحی قالب اختصاصی برای ناپ کامرس
6 سال پیش
#904 نقل قول
محمدی wrote:
شما میتونید فیلم خود را در اپارات قرار بدهید بعد از طریق ادیتور کد نمایش فیلم را در سورس کد قرار بدهید

خدا قوت پهلوان - نمی‌تونم درک کنم که چرا این پاسخ رو دادید. به نظر شما ما نمی‌دونیم که می‌تونیم توی آپارات فیلم بذاریم و لینک کنیم توی سایت؟؟؟؟؟؟ (بعد از ساخت حدود 500 سایت با کدنویسی اختصاصی و سی‌ام‌اس‌های مختلف)
الان بحث از یک مشکل اساسی در سیستم هست که مدیر سایت توانایی این رو نداره فیلم آپلود کنه در سایت.
مشکل اصلی با roxy filemanager است.
من خودم اگر اطلاعات کافی در زمینه ای نداشته باشم سعی می کنم اظهار نظر نکنم.
‎−1
6 سال پیش
#905 نقل قول
با سلام
خانم محمدی لطف کردند و راه حل جایگزین پیشنهاد کردند. اگر شما از قبل اطلاع داشتید، بسیار خوب است اما شاید شخصی با مشکل مشابه شما دنبال راه حل جایگزین باشد و قطعا پیشنهاد خانم محمدی راه خوبیست.

افزونه چک شد. فایل با سایز حداکثر 4MB و فرمت های مختلف به درستی آپلود می شود.
از قسمت راهنمای افزونه می توانید به اطلاعات جامع و کاملی دست پیدا کنید.

اگر به هر دلیلی مشکلی با افزونه دارید، مشابه راهی که خانم محمدی پیشنهاد کردند، می توانید به صورت دستی فیلم را در هرجای پست با هر سایزی که مد نظرتان است، قرار دهید. بدین صورت که ابتدا فایل را در هاست خود قرار دهید، سپس در قسمت ایجاد/ویرایش پست، در قسمت متن پیام، گزینه Tools و سپس Source Code را بزنید. مانند تصویر زیر:

سپس با کدی مشابه کدی که در تصویر زیر میبینید، ویدئو را در هر جایی و با هر سایزی که نیاز است، قرار دهید:

0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
6 سال پیش
#906 نقل قول
دوستان دقت کنید لطفا موضوع چیزی دیگری است. الان مشکل اینجا آموزش HTML و ... نیست. و مشکل اصلی این نیست. شما اگر با مشتری‌ ای که الفبای وب را نمیداند صحبت کنید قطعا میدانید که ایشان هیچ ایده‌ای نسبت به ftp و هاست و نرم افزارهایی مثل filezilla و cuteftp ندارد.
مساله‌ای که اینجا بیان شده این است. آیا ماژولی هست که بتوان فیلم آپلود کرد (بصورت ویزاردی بدون اینکه کاربر یک تکه کد ببیند) و در داخل سایت نشون داد. یا اینکه آیا کسی مشکل roxy filemanager را تا کنون حل کرده یا خیر که بتوان با آن فیلم آپلود کرد؟

اصلا و اصلا بحث embed کردن و آموزش تگ‌های html نیست!!!!
0
6 سال پیش
#907 نقل قول
مجددا عرض میکنم
می توانید از افزونه زیر برای اضافه کردن فایل های موردنظر استفاده کنید(ورژن های 4.00-3.70):

پلاگین ضمیمه کردن فایل

افزونه دیگری نیز وجود دارد که نیاز به خریداری با دلار دارد (ورژن های 3.90-3.70):

پلاگین ضمیمه کردن فایل

در ناپ کامرس محدودیتی 4 مگابایتی برای آپلود فایل وجود دارد.

اگر تمایل به افزایش این مقدار دارید، نیاز به دسترسی به هاست و ایجاد تغییراتی در کد دارید. برای این منظور می توانید از روش زیر اقدام کنید:

فایل web.config را بیابید.
در تگ <system.web> ، تگ httpruntime را بیفزایید:

<httpRuntime targetFramework="4.5.1" maxRequestLength="1024000" />

در تگ <system.webServer> ، تگ security را بیفزایید:

<security>
      <requestFiltering>
        <requestLimits maxAllowedContentLength="1024000000"/>
      </requestFiltering>        
</security>

دقت کنید که تگ <httpRuntime> قبلی را حذف کنید.
این کار، محدودیت آپلود را به 1 گیگابایت افزایش خواهد داد. (می توانید عدد دلخواه خود را وارد کنید.)
توجه:
حداکثر سایز در این مثال، 1 گیگ، برابر با 1024 مگابایت است. مقدار maxRequestLength به کیلوبایت و maxAllowedContentLength به بایت نوشته میشود.

در غیر این صورت، می توانید از راه های جایگزینی که بالاتر ذکر شده است، استفاده نمایید.
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
دسته بندی ها