بسته

امتیاز پاداش

6 سال پیش
#963 نقل قول
استفاده از امتیاز پاداش یه چه صورت است؟
1
6 سال پیش
#965 نقل قول
امتیازات پاداش به مشتریان اجازه می دهد به ازای فعالیت های معینی که در سایت انجام می دهند امتیاز کسب کنند. امتیازات بر اساس خرید و سایر فعالیتهایی نظیر ثبت نام به مشتریان تعلق می گیرد.

مثلا : به ازای هر 10 تومان ، 1 تومان امتیاز بدست آورد.
در آنصورت کاربر برای کالای 10,000 تومانی ، 1000 تومان پاداش بدست می آورد و می توان آنرا در همان خرید و یا خریدهای بعدی خرج کند(از مبلغ کل پرداختی کسر می شود)

روش تنظیم آن:
منوی پیکربندی --> تنظیمات --> تنظیمات پاداش
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
6 سال پیش
#973 نقل قول
سلام و ممنون از پاسخگویی تون
این قسمت امتیاز دهی انجام می شه و برای هر کاربر مشخصه که چقدر امتیاز داره
اما حالا مشتری چطور از امتیازش استفاده کنه؟؟؟
0
6 سال پیش
#977 نقل قول
در فرایند پرداخت و در مرحله انتخاب روش پرداخت گزینه "از امتیاز پاداش من استفاده نمایید" وجود دارد.
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
6 سال پیش
#979 نقل قول
سلام گزینه ای که فرمودین برای من نمایش داده نمی شه باید چه تنظیماتی انجام بد م؟؟؟؟
0
6 سال پیش
#980 نقل قول
فعال سازی امتیاز پاداش :
منوی پیکربندی --> تنظیمات --> تنظیمات پاداش --> تیک زدن گزینه امتیاز پاداش
0
6 سال پیش
#988 نقل قول
سلام وقتتون بخیر و ممنون از پیگیری تون
من تو قسمت تنظیمات تیک پاداش فعال باشد رو هم زدم اما در سبد خرید لحاظ نشد
رفتم قسمت ویرایش مشتری و واسه ش امتیاز تعریف کردم
حالا قسمت استفاده از امتیاز می آد
اما من نمی خوا م دستی باشه این قسمت. و باید سیستمی باشه وگرنه جالب نیست
1
6 سال پیش
#990 نقل قول
ظاهرا شما از نسخه اولیه فروشگاه ساز ناپ کامرس 3.90 استفاده می کنید و این بخاطر باگی است که در نسخه اولیه 3.90 وجود داشت. پیش از این نیز گزارشی شبیه به همین به ما گزارش شده بود.

آخرین نسخه بروز ناپ کامرس 3.90 را دانلود کنید:

دانلود فروشگاه ساز ناپ کامرس
1
6 سال پیش
#993 نقل قول
بله درسته ممنونم
1
دسته بندی ها