بسته

بدست آوردن حجم جداول دیتابیس

5 سال پیش
#1572 نقل قول
سلام
می تونید این روش رو امتحان کنید:
پایگاه داده خودتون رو ویرایش کنید، باید پروسیجر dbo.DeleteGuests رو پیدا کنید. میتونید اون رو اجرا کنید.
البته این پروسیژر ذخیره شده 4 پارامتر می گیره که شما می توانید مقدار صفر رو برای اونها قرار بدید. یا مقدار خاصی تعیین کنید که اطلاعات ذخیره شده مشخصی رو از پایگاه داده تون حذف می کنه. به عنوان مثال. CreatedFromUtc و CreatedToUtc.
0
5 سال پیش
#1574 نقل قول
مهدیه wrote:
سلام
می تونید این روش رو امتحان کنید:
پایگاه داده خودتون رو ویرایش کنید، باید پروسیژر dbo.DeleteGuests رو پیدا کنید. میتونید اون رو اجرا کنید.
البته این پروسیژر ذخیره شده 4 پارامتر می گیره که شما می توانید مقدار صفر رو برای اونها قرار بدید. یا مقدار خاصی تعیین کنید که اطلاعات ذخیره شده مشخصی رو از پایگاه داده تون حذف می کنه. به عنوان مثال. CreatedFromUtc و CreatedToUtc.

ممنون از شما گزینه رو پیدا کردم ولی موقع باز کردنش خطا میده ممکنه بخاطر محدودیتهای ارائه دهنده هاست باشه
نمیشه کاری کرد که از خود پنل ادمین کار درست انجام بشه؟
0
5 سال پیش
#1577 نقل قول
خواهش میکنم
راستش همون کارهایی رو میشد انجام داد که دوستان گفتن و شما موفق به انجامشون نشدید.
از هاستینگتون پرسیدید؟ چون اجرای اون پروسیژر دیگه ربط خاصی به ناپ کامرس نداره
0
5 سال پیش
#1578 نقل قول
با کوئری SQL هم تست کردید؟
0
5 سال پیش
#1595 نقل قول
مهدیه wrote:
با کوئری SQL هم تست کردید؟

نه بلد نیستم بنویسم اگر نمونه ای دارید ارسال کنید ممنون میشم و ی سوال دیگه من برای شرینک کردن از این دستور استفاده میکنم اگر خوبه که هیچ اگر نیست ی خوبشو بفرمایید
Use test_asl
Alter Database test_asl Set Recovery Simple
DBCC SHRINKFILE ('test_Nop_log', 1)
Alter Database test_asl Set Recovery Full
0
5 سال پیش
#1596 نقل قول
ظاهرا شما ناپ کامرس 3.50 استفاده می کنید. پیشنهاد می کنم به جدیدترین نسخه ارتقا بدید. نسخه های قدیمی باگ هایی داشتن که در نسخه های جدیدتر رفع شده.
در نسخه های جدیدتر چنین مشکلاتی رو نخواهید داشت.
1
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
دسته بندی ها