بسته

خطای Invalid non-ASCII or control character in header در هنگام جستجوی فارسی

5 سال پیش
#1160 نقل قول
هنگامی که در ناپ کامرس محصولات را جستجو می کنم. خطا می دهد و لاگ زیر ثبت می شود:

Invalid non-ASCII or control character in header

از ناپ کامرس 4 و تم پاویلیون (Pavilion) استفاده می کنم.
0
5 سال پیش
#1161 نقل قول
برای رفع مشکل فوق تم خود را به جدیدترین نسخه آپدیت نمایید.
3
5 سال پیش
#1357 نقل قول
ظاهرا این مشکل بخاطر ورژن های اولیه ی .NET Core رخ میده و مشکلیه که با KestrelHttpServer مرتبطه. برای جلوگیری از حملات، جلوی URLهای غیرانگلیسی کمتر از 0x20 گرفته میشه.
در نسخه های بعدی چنین مشکلی وجود نداره. بهتره همیشه از آخرین نسخه ی ناپ کامرس و قالب ها و همچنین پلاگین ها استفاده کنید.
3
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1358 نقل قول
میتونید این موارد رو بررسی کنید:

Configure header parsing to allow non-compliant headers

ASP.NET Core 5-RC1 HTTP Header Injection Vulnerability

Don't allow response headers to contain control characters

Add URL encoding on redirection to URL with non-ASCII chars
3
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
5 سال پیش
#1359 نقل قول
مهرناز یعقوبی wrote:

من از نسخه 4 استفاده میکنم و تم UpTown نسخه 4. صفحاتی که فارسی هستن آدرسش باز نمیشه. این لینک هایی که فرستادین رو نگاه کردم ولی سر در نیاوردم. به شکل یه دستورالعمل میتونید بنویسید که باید چیکار کرد؟
0
5 سال پیش
#1360 نقل قول
تغییرات گفته شده در این آدرس رو انجام بدید و مجددا امتحان کنید:
Add URL encoding on redirection to URL with non-ASCII chars

نام و آدرس هر کدوم از فایل هایی که باید تغییر پیدا کنه بالای هر قطعه کد ذکر شده
3
5 سال پیش
#1361 نقل قول
در صفحه ای که آدرسش رو خدمتتون دادم، دکمه ی split رو بزنید تا مشخصا متوجه بشید چه قسمت هایی نیاز به تغییر دارن:
3
5 سال پیش
#1363 نقل قول
این تغییراتی که گفته شده باید تو نسخه سورس انجام بشه گویا. بعد از اینکه این تغییرات رو من تو نسخه سورس خام انجام دادم چیکار کنم که روی سایت فعال فعلیم اعمال شه؟
0
5 سال پیش
#1366 نقل قول
بله. هر تغییر اینچنینی، باید در کد اعمال بشه.
بعد از تغییر فایل ها رو build کنید و در سایتتون جایگزین کنید.
2
5 سال پیش
#1597 نقل قول
من هم در هنگام جستجوی عبارات فارسی در ناپ کامرس 4 با خطای زیر مواجه می شوم:

Invalid non-ASCII or control character in header

سایت من ناپ کامرس 4 با تم پاویلیون است. تم را نیز آپدیت کردم مشکل رفع نشد. روی تم پیش فرض هم تست کردم خطای فوق وجود داشت. این خطا در ناپ کامرس 3.90 وجود نداشت. تا اینکه سایتم را از ناپ کامرس 3.90 به ناپ کامرس 4.0 ارتقا دادم.
0
دسته بندی ها