بسته

افزودن Iframe در سایت

5 سال پیش
#1231 نقل قول
با سلام و احترام،

میخواستم در صفحه اول سایت iframe مورد نظر خودم را اضافه کنم. در کدوم مسیر از سرور هاستم باید ویرایش انجام بدهم؟ آیا راهی دیگه ای داره؟
ممنون
0
5 سال پیش
#1240 نقل قول
سلام
برای این کار باید وارد پوشه ی Nop.Web بشید، تم موردنظرتون رو انتخاب کنید، و این مسیر رو طی کنید:
Views>Home>index.cshtml

البته باید خدمتتون عرض کنم که از اونجاییکه در گذشته افراد زیادی برای جذب بازدید کننده و ترافیک و افزایش رتبه استفاده ی زیاد و غیراصولی از IFrame داشتن تا موتورهای جست و جو رو گول بزنن، موتورهای جست و جو دید خوبی نسبت به IFrame ندارن و گاهی استفاده از اون منجر به نمره ی منفی برای سایت میشه. پس بهتره تا حد ممکن از IFrame استفاده نشه و یا حداقل فقط از مطالب و صفحات سایت خودتون در IFrame استفاده کنید.

موفق باشید
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1241 نقل قول
دقیقا متوجه نحوه انجام اینکار نشدم.
Home directory/httpdocs/Views/Home
آی فریم را در این مسیر در فایل گفته شده قرار دادم ولی تغییری ایجاد نشد.
اگر مکنه دقیقتر راهنمایی فرماید.
پیشاپیش سپاسگزارم
0
5 سال پیش
#1242 نقل قول
روش ساده برای انجام اینکار کد خود برای Iframe را در ویوی Header.cshtml_ موجود در پوشه Shared تم موردنظر قرار دهید.
البته راه دیگر ایجاد یک پلاگین جدید و استفاده از widgetzone ها هست که میتوانید آی فریم خود را در یکی از ویجت زونهای صفحه نخست اضافه کنین.اگر متوجه توضیحات بنده نمیشوید،در سایت ناپ شاپ و یا سایت رسمی ناپ کامرس در خصوص ایجاد پلاگین و همچنین ویجت زون جستجو کنید.
اگر منظور سوال شما در مورد قرار دادن چیزی در صفحه نخست باشد، راهکارهایی که عرض کردم پاسخ شماست.
درغیر اینصورت اگر در مورد آی فریم مشکل دارین.مستقل از ناپ کامرس در خود گوگل جستجو کنید و سپس ماحصل جستجو را طبق گفته های بالا در صفحه اول قرار دهید.

1
5 سال پیش
#1244 نقل قول
سپاس. با کمی سرچ کردن مشکلم برطرف شد.
0
دسته بندی ها