بسته

خطای Setup failed: Cannot find the object "dbo.QueuedEmail" because it does not exist or you do not have permissions.

5 سال پیش
#1382 نقل قول
سلام
من موقع نصب ناپ کامروس 4.1 دچار خطای ناشناخته ای میشم :

Setup failed: Cannot find the object "dbo.QueuedEmail" because it does not exist or you do not have permissions.

توی انجمن هم مطرح شده :
https://www.nopcommerce.com/boards/t/51232/a2-hosting-and-nopcommerce-40.aspx

ولی پاسخی قطعی داده نشده
از دوستان کسی هست راهنمایی کنه
0
5 سال پیش
#1383 نقل قول
اگر مستقیم ناپ کامرس 4.1 را نصب کرده اید. دیتابیس کنونی را حذف کنید و از نو یک دیتابیس ایجاد کنید. سپس مجددا اقدام به نصب ناپ کامرس نمایید.

اگر ناپ کامرس خود را از 4.0 به 4.1 ارتقا داده اید. ارتقا بدرستی انجام نشده است.
نیاز است تا اسکریپت ارتقای ناپ کامرس را روی دیتابیس اجرا کنید:
اسکریپت ارتقای ناپ کامرس به 4.1
1
5 سال پیش
#1633 نقل قول
Schema  دیتابیس را با دستور زیر تغییر دهید:
ALTER USER [yourUser] WITH DEFAULT_SCHEMA = dbo;

برچسب ها:  مشکل در نصب ناپ کامروس نسخه 4.1 ؛ خطای نصب ناپ کامرس 4
1
5 سال پیش
#1691 نقل قول
با سلام خدمت دوستان.
مراحلی که بنده برای  نصب موفقیت آمیز ناپ نسخه 4.10 طی کردم به شرح ذیل می باشد.
1- ابتدا فایل های نصب رو در پوشه  روت هاست یعنی داخل پوشه http docs   کپی و اکسترکت کردم.
2- پرمیشن رایت کلیه فولدر های نصب رو از قسمت change permission-> advanced  در یوزر application pool  به فول کنترل تغییر دادم
3-پایگاه داده سایت رو تو پنل پلسک ایجاد کردم.
4- از طریق نرم افزار sql sever management studio  وارد پایگاه داده هاست شدم و تمامی جداول سیستمی و غیر سیستمی داخل پایگاه داده رو پاک کردم و پایگاه داده رو رفرش کردم.
5- با فرض اینکه نام پایگاه داده بنده mpmc_dbcom  بوده دستور زیر رو اجرا کردم:
;ALTER USER [mpmc_dbcom] WITH DEFAULT_SCHEMA = dbo
6- مجداد پایگاه داده رو ریفرش کردم و چک کردم داخلش هیچ جدولی نباشه.
7- عملیات نصب رو از طریق آدرس سایت ( همون قسمت که یوزر و پسورد و مشخصات پایگاه داده رو بهش می دیم) انجام دادم.
8- نصب با موفقیت انجام شد.
1
5 سال پیش
#1693 نقل قول
دوستان لازم به ذکر هست که  در مرحله 2 قسمت اعطای پرمیشن ها دسترسی رایت به فایل web.config  هم  داده بشه.
1
4 سال پیش
#1814 نقل قول
گاهی ممکن است خطا بخاطر Full Trust نبودن هاست شما باشد. به هاستینگ خود تیکت بزنید و بپرسید درصورتی که هاست شما Full Trust نیست یک هاست دیگر Full Trust به شما بدهند.

روش دیگر این است که سایت را بصورت لوکال نصب کنید و از آن بکاپ بگیرید. و بکاپ را در دیتابیس هاست ری استور (Restore) کنید. سپس فایلهای dataSettings.json  و installedPlugins.json را به پوشه App_Data  در هاست کپی کنید. ضمنا فایل dataSettings.json را بر اساس SQL سرور جدید ویرایش کنید.
0
دسته بندی ها