بسته

مقایسه بین فایل های منابع زبان در نوپ کامرس و استخراج تگ های جدید

5 سال پیش
#1730 نقل قول
این روز ها دوستان زیادی برای اجرای پروژه های فروشگاهی به سراغ نوپ کامرس می روند، یکی از مسائلی که برای یکسان سازی زبان ها و ترجمه عبارت های جدید باید حل شود، استخراج تگ های اضافه شده جدید هست.

به عنوان مثال من برای نسخه ۴٫۰۰ نوپ کامرس فایل زبان ترجمه شده را در اختیار داشتم، و وقتی که این بسته را روی نسخه ۴٫۱ اضافه کردم، متوجه شدم که یک سری از عبارت ها اضافه شده است که نیاز به ترجمه دارد (بسته زبان ترجمه نشده نوپ کامرس ۴٫۱). برای ترجمه عبارت ها نیاز داشتم که ابتدا آن هایی که جدید هستند را استخراج کنم.

برای همین یک قطعه کد ساده نوشتم (کد برنامه مقایسه و استخراج عبارت ها در نوپ کامرس) که حاصل خروجی هم شد این، حدود ۴۶۰ خط که نیاز به ترجمه دارند (دانلود فایل تفاوت عبارت ها نوپ کامرس در نسخه 4.00 و 4.10).

حالا نیاز هست دوستان همت کنند و این عبارت های جدید را ترجمه کنند. لطفا اگر سرویسی را می شناسید که می شود این فایل را به صورت دسته جمعی ترجمه کنیم، معرفی بفرمایید.

ادامه مطلب، همراه با لینک به کد ها را در وبلاگم بخوانید:
http://marjani.net/blog/?p=123
0
5 سال پیش
#1732 نقل قول
ابزارهایی وجود دارند که چند سال قبل استفاده می شد و البته الان قدیمی شده می تونید از آنها الگو بگیرید.

دانلود nopLangPackUpgrader

دانلود UpgradeLanguage

دانلود Marjani.Net-NopCommerce-Translator

ضمنا زبان فارسی ناپ کامرس نسخه 4.1 بصورت رایگان بر روی سایت ناپ شاپ قرار دارد.

روش پیشنهادی دیگر:
1- از زبان انگلیسی ناپ کامرس یک خروجی بگیرید. (خروجی یک فایل xml خواهد بود)
2- زبان فارسی را تعریف کنید و فایل xml انگلیسی مرحله قبل را import کنید.
3- فایل xml زبان فارسی نسخه قبل را به زبان فارسی که در مرحله قبل تعریف کردید import کنید
4- از زبان فارسی تعریف شده کنونی export بگیرد. (خروجی یک فایل xml خواهد بود که شامل زبان فارسی نسخه قبل و عبارات انگلیسی ترجمه نشده نسخه جدید است)
5- فایل xml مرحله قبل را با مرورگر فایرفاکس باز کنید. آن را پیمایش کنید و عبارت انگلیسی را بیایبد و پس از ترجمه آن را در فایل xml جایگزین کنید.
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1733 نقل قول
سورس نوپ کامرس 4.1  هم هست؟
0
5 سال پیش
#1734 نقل قول
سورس ناپ کامرس:

دانلود سورس ناپ کامرس

0
دسته بندی ها