بسته

خطا در نصب Ajax Filter تم در ناپ کامرس 4.20

4 سال پیش
#1893 نقل قول
در ناپ کامرس 4.20 ، هنگامی که پلاگینهای تم را نصب می کنم. بعد از نصب پلاگین Ajax Filter سایت کلا دان می شود و خطای زیر نمایش داده می شود.
An error occurred while starting the application

لاگ را چک کردم دیدم این دستور با خطا مواجه می شود:

IF NOT EXISTS (SELECT * FROM sys.indexes WHERE object_id = OBJECT_ID(N'[dbo].[Product_SpecificationAttribute_Mapping]') AND name = N'IX_PSAM_SpecificationAttributeOptionId_AllowFiltering') CREATE NONCLUSTERED INDEX [IX_PSAM_SpecificationAttributeOptionId_AllowFiltering] ON [dbo].[Product_SpecificationAttribute_Mapping]( [SpecificationAttributeOptionId] ASC, [AllowFiltering] ASC) ON [PRIMARY]

بررسی کردم دیدم بدلیل اینکه پیشوند جداول من بجای dbo پیشوند webtbz_dbtest دارد باعث خطا شده. این مشکل فقط با پلاگین Ajax Filter و بدلیل اینکه جدول Product_SpecificationAttribute_Mapping پیشوندی دیگری بجز dbo دارد رخ می دهد.
چطور می توانم Schema جداول دیتابیس را به dbo تغییر دهم؟
0
4 سال پیش
#1897 نقل قول
آقا منم خواستم یه پلاگین نصب کنم تو قسمت مدیریت. که متاسفانه بعد از اون کلا سایت بالا نمیاد و رو براوزرم این خطا رو میده.
An error occurred while starting the application.

.NET Core 4.6.27414.05 X64 v4.0.0.0    |   Microsoft.AspNetCore.Hosting version 2.2.0-rtm-35687    |    Microsoft Windows 10.0.14393    |   Need help?
0
4 سال پیش
#1899 نقل قول
برای رفع این مشکل باید Schema ی دیتابیس خود را به dbo تغییر دهید.
دیتابیس خود را با SQL Server Management باز کنید می بینید که قبل از نام همه جداول یک پیشوندی به غیر از dbo آمده است.

تغییر Schema ی دیتابیس به dbo :

کوئری زیر را بر روی دیتابیس اجرا کنید. (بجای OldSchemaName مقدار Schema خود را بنویسید)

ALTER USER [OldSchemaName] WITH DEFAULT_SCHEMA = dbo;

Schemaی دوست خوبمون webtbz_dbtest است. بخاطر همین بجای OldSchemaName  باید مقدار webtbz_dbtest  را وارد کنند.
0
4 سال پیش
#1902 نقل قول
بنده این دستور رو نوشتم
ALTER USER [OldSchemaName] WITH DEFAULT_SCHEMA = dbo;
منتهی به جای OldSchemaName پیشوند ابتدای نام جداول که با نقطه جدا شدن رو گذاشتم، گویا کوئری درست اجرا شد اما هیچ تغییری حاصل نشد و هنوز اون پیغام خطا رو به من میده!!! شاید من اشتباه میکنم.
چرا هنوز همون خطای  An error occurred while starting the application. میده؟

و سوال دوم اینکه فایل لاگ کدوم مسیره که ببینم چه خطایی میده؟
0
4 سال پیش
#3112 نقل قول
با روش زیر مشکل را رفع کردم.

تغییر Schema ی جداول nop-templates.com برای نسخه 4.20
0
4 سال پیش
#3162 نقل قول
سلام من هم با این مشکل مواجه شده بودم
و با استفاده از این روش مشکل رو برطرف کردم
ممنون از همه عزیزان
0