بسته

reCAPTCHA V1

4 سال پیش
#1894 نقل قول
سلام
من بعد از یک مدت برگشتم تا از سایتم مجددا استفاده کنم. دیدم خطا میده که به علت توقف پشتیبانی از ورژن 1 از recpatcha، نمیتونم وارد بشم. امکانش هست راهنماییم کنید؟
پیشاپیش ممنون
0
4 سال پیش
#1895 نقل قول
سلام
برای رفع این مشکل باید به دیتابیس MS-SQL Server سایتتون برید و کوئری زیر رو اجرا کنید تا کپچا رو غیر فعال کنید. بعدا از طریق بخش مدیریت میتونید مجددا تنظیماتش رو انجام بدید.
 UPDATE Setting SET [Value] = 'False' WHERE [Name] = 'captchasettings.enabled'
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
4 سال پیش
#1896 نقل قول
ممنون که جوابمو دادید
کوئری که فرموده بودید رو وارد کردم این پیام رو داد:

Msg 208, Level 16, State 1, Line 1
Invalid object name 'setting'

چکار باید بکنم؟
0
4 سال پیش
#1903 نقل قول
"Setting" اسم جدول شما در پایگاه داده ی فروشگاه ساز ناپ کامرس هست.
این یک کوئری ساده ست. لطفا مجددا امتحان کنید و اگر این بار هم کار نکرد، یک عکس از جداولتون برای من بفرستید تا بهتر بتونم کمکتون کنم.
0
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
4 سال پیش
#1904 نقل قول
بله حق با شماست. موفق شدم
ممنونم ازتون
0
4 سال پیش
#1905 نقل قول
خواهش میکنم :)

جهت استفاده ی دوستان در آینده، این کوئری ها رو اینجا قرار میدم:

UPDATE Setting SET [Value] = 'False' WHERE [Name] = 'captchasettings.enabled';
UPDATE Setting SET [Value] = 'False' WHERE [Name] = 'captchasettings.showonloginpage';
UPDATE Setting SET [Value] = 'False' WHERE [Name] = 'captchasettings.showonregistrationpage';
UPDATE Setting SET [Value] = 'False' WHERE [Name] = 'captchasettings.showoncontactuspage';

به MS-SQL سرور هاستتون مراجعه کنید. به لیست جداول ناپ کامرستون برید. کوئری های موردنیازتون رو یکی یکی اجرا کنید و سایتتون رو از طریق IIS سرورتون ری استارت کنید.

این کار کپچا رو در صفحات ورود، ثبت نام و تماس با ما غیرفعال میکنه.
بعد از ورود به حساب کاربری مدیریت در وبسایت، میتونید تنظیمات کپچا رو ویرایش کنید.
0
دسته بندی ها