بسته

پلاگین 4.20 Limited to Customer کار نمی کنند

3 سال پیش
#3408 نقل قول
سلام، من برای دریافت گزینه افزونه "محدود به نقش مشتری" مشکلی ندارم. من یک مشتری جدید ایجاد کردم و آن Active کردم. سپس بر روی افزونه Payments.CheckMoneyOrder در بخش Local Plugins روی ویرایش کلیک کردم و نقش جدید را به "محدود به نقش مشتری" اضافه کردم و روی ذخیره کلیک کنید.
هنگامی که من سفارش می دهم، افزونه هنوز هم برای همه مشتریان در دسترس است ، حتی آنهایی که به نقش جدید اختصاص نیافته اند. آیا چیز دیگری وجود دارد که برای به کار بستن این عملکرد باید فعال شود؟
من محدودیت های پرداخت را دو برابر کردم و نقش در همه کشورها فعال است. من همچنین سعی کردم از دو افزونه مختلف استفاده کنم و به نظر نمی رسد که هیچ یک از آنها دسترسی به نقش پیکربندی شده را محدود کنند.
لطفا راهنمایی کنید
0
3 سال پیش
#3414 نقل قول
سلام
باید کار کرد مدیر "پاک کردن حافظه نهان" (نماد چرخ دنده در سمت راست) یا وب سایت را مجدداً راه اندازی کنید.
2
3 سال پیش
#3435 نقل قول
امیرعلی wrote:
سلام، من برای دریافت گزینه افزونه "محدود به نقش مشتری" مشکلی ندارم. من یک مشتری جدید ایجاد کردم و آن Active کردم. سپس بر روی افزونه Payments.CheckMoneyOrder در بخش Local Plugins روی ویرایش کلیک کردم و نقش جدید را به "محدود به نقش مشتری" اضافه کردم و روی ذخیره کلیک کنید.
هنگامی که من سفارش می دهم، افزونه هنوز هم برای همه مشتریان در دسترس است ، حتی آنهایی که به نقش جدید اختصاص نیافته اند. آیا چیز دیگری وجود دارد که برای به کار بستن این عملکرد باید فعال شود؟
من محدودیت های پرداخت را دو برابر کردم و نقش در همه کشورها فعال است. من همچنین سعی کردم از دو افزونه مختلف استفاده کنم و به نظر نمی رسد که هیچ یک از آنها دسترسی به نقش پیکربندی شده را محدود کنند.
لطفا راهنمایی کنید
سلام، من راه حل گفته شده را امتحان کردم و برای من درست کار کرد
آیا این را امتحان کردید؟
0
3 سال پیش
#3442 نقل قول
سلام، من پاک کردن حافظه نهان و راه اندازی مجدد را امتحان کردم ولی کمکی نکرد.
البته من این را در ورژن 4.30 امتحان میکنم
آیا این قابلیت در نسخه 4.30 کار می کند؟

0
3 سال پیش
#3453 نقل قول
تنظیمات خود را در تنظیمات کاتالوگ بررسی کنید
yourwebsite.com/Admin/Setting/Catalog
و اطمینان حاصل کنید که نادیده گرفتن قوانین ACL (sitewide) بررسی نشده است
1
3 سال پیش
#3467 نقل قول
سلام