بسته

طراحی قالب جدید - خطای The name 'PublicWidgetZones' does not exist in the current context

5 سال پیش
#1397 نقل قول
سلام
من قصد دارم یه قالب جدید بنویسم. البته بر اساس قالب پیش فرض.
بطور مثال بعد از کپی کردن فایل _Header.cshtml از \NOP41_demo\Views\Shared به NOP41_demo\Themes\NewTheme\Views، با این خطا مواجه میشم:

One or more compilation failures occurred:
D:\WEBSERVER\NOP\NOP41_demo\Themes\Toys\Views\Shared\ _Header.cshtml (2.64): error CS0103: The name 'PublicWidgetZones' does not exist in the current context
D:\WEBSERVER\NOP\NOP41_demo\Themes\Toys\Views\Shared\ _Header.cshtml (8.71): error CS0103: The name 'PublicWidgetZones' does not exist in the current context
D:\WEBSERVER\ NOP\NOP41_demo\Themes\Toys\Views\Shared\ _Header.cshtml (15,64): error CS0103: The name 'PublicWidgetZones' does not exist in the current context
D:\WEBSERVER\NOP\NOP41_demo\Themes\Toys\Views\Shared\ _Header.cshtml (27.64): error CS0103: The name 'PublicWidgetZones' does not exist in the current context

کسی میتونه کمکم کنه؟
ببخشید که سوالم یکم بنظر بچگانه میاد. راستش تازه کارم
0
5 سال پیش
#1398 نقل قول
سلام
_ViewImports.cshtml رو اضافه کردید؟
_ViewImports.cshtml
1
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1399 نقل قول
ممنون بابت پاسخ دهی سریعتون
خودش توی D:\WEBSERVER\NOP\NOP41_demo\Themes\NewTheme\Views بود. من دیگه کپی نکردم. فقط فایل های پوشه ی components رو کپی کردم و اسمش رو از default.cshtml به newTheme.cshtm تغییر دادم. بدون تغییر دادن اسمشون، این ارور رو میده.
میشه درستش کرد؟
0
5 سال پیش
#1400 نقل قول
بله میشه
فایل  _ViewImports.cshtml رو باز کنید و این کد رو به ابتداش اضافه کنید:

@using Nop.Web.Framework.Infrastructure

احتمالا حل میشه
1
اگر پاسخ سوالی برای شما مفید بود، به آن رای مثبت دهید تا به دیگران در پیدا کردن پاسخ مناسب کمک کنید
*******************************************************************************************
Be Who You Always Wanted To Be
5 سال پیش
#1401 نقل قول
ممنونم
درست شد. خدا خیرتون بده <3
0
دسته بندی ها