بسته

پاک کردن عکس های زیرمجموعه ها

5 سال پیش
#1718 نقل قول
سلام. من با ناپ کامرس 3.80 کار میکنم و میخوام عکسای زیرمجموعه ها رو حذف کنم چون خیلی فضا اشغال میکنن. میتونم عکسا رو پاک کنم اما کادرشون رو نه. اگه بشه سایزشون رو کم کرد هم خوب میشه. و اینکه بشه بیشتر از 3تا عکس توی هر ردیف نمایش بدی. میشه هر تعداد دسته بندی که میخوای رو توی یک سطر نشون بدی؟
ممنون
0
5 سال پیش
#1721 نقل قول
سلام
از تنظیمات نه. راهی برای این کار نیست. سایز عکس رو میشه از طریق تنظیمات رسانه تغییر دارد. در غیر این صورت شما نیاز به شخصی سازی قالب دارید.
CategoryTemplate.ProductsInGridOrLines.cshtml
میتونید ازش یه کپی بگیرید و یه جدیدشو بسازید. البته باید به جدول قالب های دسته بندی ها اضافه کنیدش (CategoryTemplate Table)
حالا میتونید از طریق بخش مدیریت برای دسته بندی هاتون این قالب رو اسفاده کنید.
2
5 سال پیش
#1722 نقل قول
شما میتونی عکس و باکسش رو اینجا پاک کنی: CategoryTemplate.ProductsInGridOrLines.cshtml
اما اگر میخوای جای عکس رو تغییر سایز بدی یا تعداد متفاوتی زیرمجموعه داشته باشی توی هر ردیف، باید فایلای CSS قالبت رو ویرایش کنی.
توی ناپ کامرس بصورت دیفالت تعداد باکس های عکس از طریق CSS کنترل میشه و توی بخش مدیریت تنظیماتی نداره.
2
5 سال پیش
#1724 نقل قول
ممنون از شما. تونستم عکس ها رو پاک کنم اما ترجیح میدم سایز عکسا رو کوچیک کنم تا بتونم تعدادشون توی یه ردیف رو زیادتر کنم. نمیدونم کجا رو باید ویرایش کنم! کدوم فایل رو باید تغییر بدم؟
ببخشید. من فقط یه فروشگاه آنلاین دارم و برنامه نویس نیستم. بازم مرسی بابت جواباتون
0
5 سال پیش
#1725 نقل قول
اگر شما از تم پیش فرض ناپ کامرس استفاده میکنین، CSS رو میتونید از Themes/DefaultClean/Content/css/styles.rtl.css استفاده کنین. فایل styles.rtl.css
اگر از تم دیگه ای استفاده میکنین، باید این فایل رو تغییر بدین:
Themes/ThemeName/Content/css/styles.rtl.css

اما به کمی دانش CSS نیاز دارید.
0
دسته بندی ها