بسته

عدم کارکرد صحیح پرداخت به عنوان میهمان

6 سال پیش
#789 نقل قول
دکمه پرداخت به عنوان میهمان را که می زنم وارد صفحه‌ی checkout نمی شود و در همان صفحه می ماند که نیاز به ورود یا ثبت نام، در همان صفحه است.
لطفا راهنمایی فرمایید
0
6 سال پیش
#796 نقل قول
از طریق بخش زیر بررسی کنید چه لاگی در هنگام کلیک بر روی دکمه پرداخت به عنوان میهمان ثبت می شود:
بخش مدیریت --> سیستم --> گزارش وقایع

خطای مربوطه را جهت بررسی ارسال کنید.
0
6 سال پیش
#942 نقل قول
متاسفانه هیچ لاگی مبنی بر این خطا در این بخش نمی‌افتد
چه باید کرد؟
0
6 سال پیش
#943 نقل قول
از چه تمی استفاده می کنید؟
0
6 سال پیش
#944 نقل قول
آرت فکتوری
http://iransolist.com
0
6 سال پیش
#945 نقل قول
شما یک خطای جاوا اسکریپتی دارید.در صفحه مربوطه کلید F12 رو بزنید و در پایین صفحه فضایی باز شده و خطا را بصورت زیر مشاهده خواهید کرد:
SyntaxError: missing ] after element list
[Learn More]
checkoutasguest:1199:8
note: [ opened at line 1199, column 0
checkoutasguest:1199
این مشکل به دلیل سفارشی سازی که کرده اید و یا سفارشی سازی خود تم ممکن است اتفاق افتاده باشد.سورس پروژه یا تم خود را بررسی کنید دهید.
1
6 سال پیش
#947 نقل قول
با تشکر بابت زمانی که برای بررسی موضوع گذاشتید دوست عزیز.
یک خطای سینتکسی جی‌کوئری بود که حل کردم ولی مشکل عدم کارکرد صحیح دکمه بخاطر آن نبود و آن مشکل همچنان پابرجاست
0
6 سال پیش
#948 نقل قول
در مورد مشکل شما حدس میزنم شما تیک Anonymous checkout allowed  (اجازه پرداخت به کاربران ناشناس) را در بخش ادمین - تنظیمات - تنظیمات سفارش نزده اید.
دیگر آنکه عرض کنم تمتون خیلی زیباست و فکر میکنم بهترین تم ناپ هست که تابحال دیدم.
یک سوال؟ تم را سفارشی هم کرده اید یا اینکه خود آرت فکتوری اورجینال هست.

موفق باشید.
1
6 سال پیش
#949 نقل قول
حمید wrote:
در مورد مشکل شما حدس میزنم شما تیک Anonymous checkout allowed  (اجازه پرداخت به کاربران ناشناس) را در بخش ادمین - تنظیمات - تنظیمات سفارش نزده اید.

زده ام اگر نزنم که کلا این دکمه را نمایش نمی‌دهد. الان به جهت اطمینان از درست بودن خود تم آرت‌فکتوری دموی اصلی را بررسی کردم آنجا مشکلی نداشت. دارم تنظیمات خودم را با تنظیمات سایت دمو هم چک می‌کنم که مثل هم باشند تا ببینم دکمه کار می‌کند یا خیر. بدی قضیه این است که لاگ نمی‌اندازد تا مشکل نمایان شود
حمید wrote:

دیگر آنکه عرض کنم تمتون خیلی زیباست و فکر میکنم بهترین تم ناپ هست که تابحال دیدم.
یک سوال؟ تم را سفارشی هم کرده اید یا اینکه خود آرت فکتوری اورجینال هست.

بله مقداری سفارشی‌سازی شده است. هم در ویوها- هم سی‌اس‌اس و هم جی‌کوئری
1
6 سال پیش
#950 نقل قول
الان نشسته ام برای بررسی و انشالله رفع این مشکل اگر توانستم برطرف کنم در ادامه همین تاپیک اطلاع‌رسانی خواهم کرد
0
دسته بندی ها